Місто:
Продукція на складах Каталог банерів

Ceresit CP 43 Xpress

Двокомпонентна еластична гідроізоляційна мастик

Властивості

еластична
еластична
швидко твердне
швидко твердне
заповнює тріщини
заповнює тріщини
виконує функції герметика у тріщинах
виконує функції герметика у тріщинах
призначена для водних навантажень
призначена для водних навантажень

Склад

бітум, модифікований полімерами і наповнювачами


Скачати всі матеріали


Ceresit CP 43 Xpress
Скачати

Висновок державної санітарно-епідемологічної експертизи

Гідроізоляційна мастика Ceresit CP 43 XPRESS складається з двох компонентів, які легко змішуються безпосередньо на будівельному майданчику. Після перемішування армована волокном мастика стає в’язкою, що дозволяє наносити її за допомогою шпателя. Після висихання на поверхні утворюється еластичне гідроізоляційне покриття, здатне заповнювати і перекривати неактивні тріщини в основі.

Ceresit CP 43 XPRESS застосовується для гідроізоляції будівельних конструкцій від впливу фільтраційної води, яка накопичується, ґрунтової води під тиском (висота стовпа — до 3 м).

Мастика Ceresit CP 43 XPRESS також застосовується для гідроізоляції контейнерів, резервуарів, улаштування дренажних систем, приклеювання теплоізоляційних плит і оновлення існуючої гідроізоляції. Підходить для застосування на всіх мінеральних основах, таких як цегляна кладка, цементно-піщані штукатурки, стяжки, бетонні поверхні (витримані не менше 3 місяців), а також на існуючій бітумній гідроізоляції.

Мастика Ceresit CP 43 XPRESS стійка до впливу усіх агресивних речових, які є у ґрунті. Не придатна для гідроізоляції стін з боку негативного тиску.Варіанти товару IDH Розмірність Упаковка
Ceresit CP 43 Xpress 2630613 кг 28 Знайти дистриб'ютора